FAQ

Jaký obsah mohu sledovat na Bambule TV?

Vše co Vás baví a zajímá! Seriály, filmy, pohádky, písničky, youtubeři. Zkrátka zábava a také exkluzivní pořady. Je toho spousta. 

Musím za Bambule TV platit?

Vůbec! Náš obsah je zdarma a pro všechny.

Mohu na Bambule TV nahrát video?

Všechna videa na Bambule TV nahráváme my. Ale pokud máte pocit, že Vaše video nesmí chybět na našich stránkách, pošlete nám ho na tv@bambule.cz.

Jak postupovat, když chci poslat námět/spolupracovat?

Je to velice jednoduché. Napište nám něco o Vás a svůj námět, případně ukázku vaší práce na tv@bambule.cz a my se s Vámi spojíme.

K čemu slouží registrace na Bambule TV?

Registrace umožní uživatelům odebírat pořady, uložit si videa do oblíbených a mít je vždy po ruce. Registrovaní uživatelé navíc mají přístup k exkluzivním pořadům a videím.

Jak se mohu zaregistrovat?

Jednodušší už to být nemůže! V pravém horním rohu klikněte na políčko „Přihlásit se“, pak na „Vytvořit účet“. Zde zadejte svůj email a heslo a je to! Nebo můžete zvolit možnost registrovat se přes Facebook.

 

Mám potíže s registrací, jak pokračovat?

To se samozřejmě může stát, pokud taková situace nastane, neváhejte nás kontaktovat na adrese tv@bambule.cz.

Co dělat v případě ztráty hesla? 

Hlavně klid! Při přihlášení vyberte volbu "Zapomenuté heslo?" a nechte si zaslat nové. To vám, po zadání emailové adresy, dorazí na email a vy si jednoduše nastavíte nové heslo.

Jak mohu zrušit svůj uživatelský účet? 

Toto určitě nikdy nebudete potřebovat J Ale je to velice jednoduché. Napište nám email na adresu tv@bambule.cz a my se o vše postaráme.

Mohu se přihlásit ke svému účtu na více zařízeních?

Samozřejmě! Přihlásit se můžete na všech svých zařízeních, abyste měli Bambule TV u sebe.